Jste zde

Úvodní strana » Výroba reklam » Realizováno - historie

ikona hradu historie s šipkouV sekci "Realizováno - historie" na pravé straně vertikálního menu, převažují realizované zakázky z počátku vzniku firmy.

I když z dnešního pohledu se dají řešit novějšími a modernějšími technologiemi, jsou to nenahraditelné zkušenosti rozšiřující obzor a pro hodně z nás milé vzpomínky.

Je to vlastně takové ohlédnutí se, za uplynulými 20ti lety, pro inspiraci i jako ukázka našeho "stylu".

 

Od počátku jsme k základním vyřezávaným nápisům a logům přidali nápisy s konturami, v té době ještě zřídka vídané, pak náročnější zpracování grafik, jejich vyřezání z jednotlivých barevných folií, vyseperování a finální složení samolepky.

 

Po stále častějších poptávkách klientů po výrobě letáků, katalogů, inzercí a dalších tiskovin následovalo dovybavení se pro sazbu/DTP, vznikly dlouhodobé vztahy s ofsetovou tiskárnou, sítotiskovou dílnou a dalšími, které přetrvávají dodnes.

 

V průběhu 20ti let jsme zrealizovali řadu atypických projektů, které standardně nezhotovujeme, ale komplikované výtvory, zhotovené pro naše stálé zákazníky, byly pro nás výzvou. Vznikly tak zajímavé 3D reklamy, poutače, informační systémy, výstavní expozice, za což jsme rádi, neboť to byla pro nás ta nejlepší škola a s ní byly navázány nové vazby/kooperace.

Banner plotr

Řezaná reklama - signmaking

Výroba řezané reklamy ze samolepících vinylových fólií, která najde uplatnění nejen v oblasti reklamy.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

na provozovně Pankrác fotokvalita do interiéru

koláž reklam, výroba reklam

Výroba reklam

. . . od návrhu po finální produkt, včetně ověřených dodavatelů, technologií i materiálů.

Oděvy na výstavní expozici, Oděvy na výstavní expozici, Naaranžované mléčné produkty, Nářadí ve vitrínách, Hodinky Citizen, Tonery

Aranžování výstavních expozicí

od zajištění, grafických návrhů a projekty výstavních stánků až po realizaci.

Kačer Kváček, Kačer Kváček, Detaily log

Grafika jako ukázka

možnosti folií a řezacího plotru. V soutěži na Brněnském Invexu získala jednu z cen.