Přejít k hlavnímu obsahu
Načítání...

Jak mít cviky Tai Chi, 108 forem na očích?

karkojk - 15.06.2020

Dobrým řešením je zhotovení samolepky na zeď se seznamem cviků Tai Chi - 108 forem z černé matové samolepící folie, zhotovené pomocí řezacího plotru a šikovných rukou. Na fotografii je detail nalepené samolepící folie, prázdné stěny a stěny po nalepení.

  • detail samolpky na zdi
  • porovnani samolepky na zdi

Když jsme v loňském roce začali se cvičením Tai Chi pro začátečníky, bylo jasné, že to bude škola na pár let učení se "základů" a další roky ke zdokonalování se.
Je to nenásilná forma cvičení k udržení si zdraví, z počátku opakováním jednoduchých forem.
Problém byl, si ty formy zapamatovat, jak jdou po sobě v sestavě 108 pozic, která trvá zhruba 15 minut.

Sestava vytištěná na formátu A3, nebyla nic moc. Pak se nabízel velkoplošný tisk na roli, jako plakát nebo tisk zarámovat.
Nejlépe by to ale v ložnici mohlo vypadat, zhotovit to jako samolepící nápisy a nalepit přímo na zeď. Řezaná reklama s tolika "písmenky", asi 2 775 písmenek/znaků - ideál pro řezanou reklamu - signmaking.
Tedy ideál z našeho pohledu, neboť samolepící nápisy, řezaná reklama, je obor který děláme 28 let a stále jej upřednostňujeme.

A výsledek?
Spokojenost
po všech stranách, samolepící nápisy se sestavou 108 pozic Tai Chi, vyplnily prázdnou zeď a je hezky na očích. Takže doporučuji, na motivační nápisy, texty i různá upozornění využít řezanou reklamu - signmaking.