Přejít k hlavnímu obsahu
Načítání...

Ofsetový tisk - VanDruck, Sedlčany  stránky se aktualizují

Od roku 1992 tiskneme v „rodinné“ tiskárně VanDruck v Sedlčanech k plné spokojenosti a to i díky osobnímu přístupu tiskárny.
Proto se ji snažíme využívat v maximální míře i přes „superlevné“ nabídky firem sbírající zakázky k tisku v zahraničí a podobné nabídky.
Je možno zde tisknout do formátu cca. 70x50 cm na papír, samolepky do gramáže 350g/m2 v nákladu tisíce či desetitisíce kusů.
Klasický ofsetový tisk je CMYK neboli rozdělení obrazu na čtyři barevné výtažky - Cyan, Magenta, Yellow, Black a na každou barvu je jiný tiskový plát/forma. Jednotlivé barvy CMYK jsou tištěny postupně na sebe a zde v tiskárně je k dispozici pěti barevný tisk.
Dále je v tiskárně k dispozici dokončující zpracování tj. - ořez na požadovaný formát - tvarový výsek – bigování – falcování – perforace – lepení - tepelná nebo reliéfní ražba - knižní vazby – číslování – laminace - parciální lakování - i případná doprava do Prahy.
Takže je to ideální místo pro běžný ofsetový tisk letáků – katalogů - hlavičkových papírů - samopropisovacích formulářů/bloků – plakátů – novin – časopisů – knih - různých manuálů – samolepek - etiket a jiných tiskovin.